Krople goździkowo – czosnkowe na trudne do leczenia infekcje

Krople czosnkowo-goździkowe z propolisem są bardzo silnym naturalnym antybiotykiem.

Samodzielne przygotowanie tego naturalnego antybiotyku moze miec zbawienny wplyw na nasze zdrowie, a nie jest wcale trudne.

SKŁADNIKI

0,5 szklanki drobno posiekanych ząbkow czosnku

1 szklanka spirytusu

5 łyżek kropli propolisowych

2 łyżki zmielonych goździkówPRZYGOTOWANIE

Czosnek i goździki zalewamy w szczelnym słoiku razem ze szklanką spirytusu na 14 dni. Po przecedzeniu i odciśnięciu resztek czosnku dodajemy jeszcze krople propolisowe. Komponenty starannie mieszamy w szczelnej butelce z ciemnego szkła. Kuracje kroplami zaczynamy po 4-5 dniach.

STOSOWANIE:

1 łyżeczkę kropli rozcieńczamy w 0,5 szklanki ciepłego mleka, pijemy 3-4 razy w ciągu dnia leczniczo. Zapobiegawczo możemy zażywac 1-2 razy dziennie między posiłkami.

POŻYTEK DLA ZDROWIA

Krople propolisowo-czosnkowe stanowią wyjątkowo aktywny naturalny antybiotyk. Skutecznie bronią organizm przed infekcjami z przeziębienia. Leczą poza tym grypę, zapalenie zatok, powiększenie gruczołów chłonnych, spowodowane stanem zapalnym organizmu. Przydają się w zapaleniu migdałów podniebiennych, zapaleniu gardła i anginie. Likwiduje drożdżycę przewodu pokarmowego i gardła (częste następstwo długotrwałej antybiotykoterapii). Przyspieszają zdrowienie z zimowych infekcji, działają przeciwzapalnie.