Trudne decyzje – wybory samorządowe 2018

21 października 2018 roku zagłosujemy w wyborach samorządowych. Może to być głosowanie przełomowe dla przyszłości Polski, jeśli cała władza przejdzie w ręce PISu,  Prezes Prawa i Sprawiedliwości stanie się niemalże dyktatorem. Czy wiążą się z tym jakieś niebezpieczeństwa?

Wybory samorządowe 2018 – zagrożenia

Najwyższy czas, żeby

CAŁA POLSKA KATOLICKA

wyszła na ulice i pokazała prezesowi Kaczyńskiemu, że stanowimy pokaźną siłę polityczną, z którą trzeba się liczyć. Z hasłami: przeciw masowemu sprowadzaniu emigrantów na zasiłek, przeciw obowiązkowemu szczepieniu, przeciw chemisitrails.. Przeciw laicyzacji i masonizacji Polski, przeciw erotyzacji i demoralizacji dzieci i młodzieży… Przeciw zabijaniu Polaków… przeciw gender i LGBT., Przeciw wyprzedaży polskiego majątku i kolonizacji Polski. Możliwa jest zmiana kursu w kierunku bardziej centro-liberalnego i teraz jest ten dzień,w  którym powinniśmy temu zapobiec.

Trzeba przypomnieć Prezesowi, że swoją władzę zawdzięcza katolickiemu elektoratowi i sprawdzić, czy w dalszym ciągu zasługuje na nasz szacunek, poparcie, głosy i nieśmiertelność w podręcznikach do historii. A potem zobaczymy, czy naprawdę poprzemy PIS, czy kaczyński będzie potrafił nam coś obiecać.

Przetasowania personalne w PIS


Wybór nie należy do łatwych, mamy rozdarte serca. Prezes Kaczyński potrzebuje ludzi w terenie do naprawy dróg, dobrego wykorzystania funduszy unijnych. Ale nie samymi drogami człowiek żyje. Doszło do osłabienia pozycji Prezesa wskutek przejście Prezydenta do przeciwnego obozu, w wyniku czego środowiska służb specjalnych zaczęły stawiać swoje żądania.

Mamy więc przetasowania personalne, i na listach PISu znajdziemy ludzi różnych prowieniencji. Jest również duże obniżenie standartu moralnego w PISie, co niestety wygląda na wyrównywanie poziomów z PO. Do zmian ideowo-światopoglądowych przyczyniły się Jasna Góra i  KUL.

MOŻEMY ICH POWSTRYZMAĆ TYLKO I WYŁĄCZNIE ZAMANIFESTOWANIEM SWOJEJ SIŁY DEMOKRATYCZNEJ NA ULICACH.

Do czego namawiam.

Katarzyna Papiernik

Katarzyna Papiernik